Szukaj w tym blogu..

28 listopada 2016

RECENZJE CZYTELNIKÓW #4 "Grzechu warta" Agata Przybyłek – N. Kapela

RECENZJE CZYTELNIKÓW #4 "Grzechu warta" Agata Przybyłek – N. Kapela

Lubię oczywiście czytać książki, oglądać filmy, spacery z moim pieskiem, lubię też gdy jest ciepło, nie lubię zimy, gdy wieje, pada deszcz, nie lubię ludzi nie szczerych tzw. kłamczuchów :P lubię podróże, poznawać ciekawe miejsca.
Znalezione obrazy dla zapytania grzechu warta przybyłek


Kolejna świetna książka Agaty! Uwielbiam całą serię o Agacie i jej rodzinie, mama Iwonka super, a pani Halinka! Każda ma coś w sobie! Mam wrażenie, że każda część jest lepsza od poprzedniej! W tej części Agata nieźle namieszała i działo się!Czytało się bardzo szybko i przyjemnie, nie mogłam się oderwać! Agata tak trzymaj, uwielbiam Twoje książki, biorę je w ciemno, więc czekam na kolejne z utęsknieniem!

Natalia Kapela.

P.S. Jak widzicie, by znaleźć się w Recenzjach Czytelników nie trzeba pisać wiele. Wystarczy podzielić się wrażeniami z książki, która Was poruszyła :)
P.S.2 Przypominam, że ja również miałam okazję zachwycać się "Grzechu wartą" Agaty Przybyłek ;)

5 komentarzy:

 1. Ja czytałam jedną, ale jakoś nie mam ochoty na kolejne, jak narazie. Poza tym, Zabójca z sąsiedztwa i Dziewczyny, które zabiły Chloe leżą na mojej półce, w stosiku z biblioteki i czekają na swoja kolej. ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też lubię czytać,a czytam,gdzie się da:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Monika Niedźwiedź13 grudnia 2016 11:22

  Ta książka przyciąga mnie swoją okładką. Nie udało mi się jej wygrać, w mojej bibliotece jej nie ma, ale w kwietniu z okazji urodzin może sobie zafunduję całą serię? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń