Szukaj w tym blogu..

2 grudnia 2016

List do Mikołaja

List do Mikołaja

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj i książki
Któż nie pisze takich listów? Książkoholicy szczególnie, bo spełnienie ich marzeń z pewnością leży już tylko w rękach świętego ;) Ja również mam swoje książkowe tęsknoty, chociaż w tym roku bardzo, bardzo próbuję się ograniczyć ;)
 
To drugi tom Małych eksperymentów ze szczęściem, które są dla mnie naprawdę niesamowitą, zabawną i wzruszającą książką. Starszy pan, mieszkający w domu starców w ironiczny, sarkastyczny i bardzo szczery sposób opisuje otaczającą go rzeczywistość. Pierwszy tom poprawił nastrój zarówno mi, jak i mojej mamie. Dlatego kontynuacja losów Hendrika jest na mojej liście.

Forrest Gump - Winston Groom
Pokochałam tego bohatera w genialnej kreacji Toma Hanks'a. Dlatego chciałbym przeczytać pierwowzór niezwykłej historii o naiwnym mężczyźnie, który potrafi dokonać wszystkiego bo po prostu nie wie, że to niemożliwe..

Znalezione obrazy dla zapytania opowieść niewiernejZnalezione obrazy dla zapytania zamek z piasku witkiewicz

Książki Magdy po prostu kocham, przy jednych zrywam boki, przy innych ryczę.. Tych jeszcze nie miałam okazji czytać, a wiem, że są zachwycające. Mikołaju... <3

Znalezione obrazy dla zapytania księgarenka przy ulicy wiśniowej
@filia wydawnictwo

W zeszłym roku czytałam Siedem życzeń wrzucając na żywo cytaty, które szczególnie mnie wzruszyły. Zestaw takich autorów jak +Magdalena Witkiewicz - Autorka , +Aleksander Rogoziński , Lilka Fabisińska czy +Remigiusz Mróz gwarantują naprawdę dobrą lekturę. Święta z Księgarenką muszą się udać ;)

Kochany Mikołaju! Jeśli przyniesiesz mi te książki, obiecuję, że będę je czytać! A jeśli jednak uznasz, że byłam niegrzeczna to.. i tak je zdobędę! :P


8 komentarzy:

 1. No tak...wybór świetny:) Ciekawa jestem, czy to MIkołaj, spełniający marzenia:)? Wiem, ze nie zapomnisz i się pochwalisz i tym sposobem....będę Ci zazdrościć:) Ale nie złośliwie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Monika Niedźwiedź2 grudnia 2016 20:53

  Życzę Ci, aby Mikołaj był hojny i spełnił Twoje życzenie ;)
  P.S. Na mojej liście jest kilka kryminałów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja bym chciała Harrego Pottera 8 część, ale jeśli chcę ją znaleźć pod choinką to muszę ją sobie sama kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. życzę aby marzenia książkowe się spełniły:)forrest jest cudny

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post. ;) Ja u Mikołaja zażyczyłam sobie pod choinkę jedną książkę, ale Mikołaj powiedział mi, że mi jej nie kupi . :( A przecież byłam grzeczna... ;D

  OdpowiedzUsuń