Szukaj w tym blogu..

13 lutego 2017

RECENZJE CZYTELNIKÓW #14 i #15 – N.Kapela

RECENZJE CZYTELNIKÓW #14 "Sanatorium pod zegarem" Liliana Fabisińska – N.Kapela

Znalezione obrazy dla zapytania sanatorium pod zegarem

Przyjemna, fajna książka. Napisana w taki sposób, że czyta się dobrze i nie można się oderwać od niej! Bardzo lubię takie książki! Bohaterki świetne zupełnie różne od siebie, z początku nie chętne do siebie z czasem się do siebie przekonały jakie to życiowe... Już zabrałam się za drugą część z ciekawością co będzie dalej... Gratulacje Pani Lilianno tak trzymać proszę pisać dalej! ;)RECENZJE CZYTELNIKÓW #15 "Niebezpieczna gra"" Joanna Opiat - Bojarska – N. Kapela
Znalezione obrazy dla zapytania niebezpieczna gra
Moje pierwsze spotkanie z książką Pani Joanny zaliczam do udanych i chętnie sięgnę po kolejne! Książkę czyta się szybko, wciąga od początku i nie chce się od niej odejść przed zakończeniem mimo to jakoś udało mi się robić przerwy, przyjemności trzeba sobie dawkować ;) dodatkowym plusem i przyjemnością podczas czytania było to, że akcja toczy się w moim rodzinnym mieście - Łodzi, podziwiam pracę jaką autorka włożyła z zapoznaniem się z miastem i tak realistycznie je przedstawiła co nie było łatwe dla osoby z innego miasta (pani Joanna jest z Poznania)! Wielkie brawa i gratulacje! 
Natalia Kapela

P.S. "Sanatorium" to cudowna książka, podobnie jak jej kontynuacja "Weranda na Czarcim Cyplu", a "Zielarnia nad Sekwaną" już wkrótce. Natomiast "Niebezpieczna gra" jest w moich czytelniczych planach bo twórczość Joanny Opiat-Bojarskiej też lubię ;)
Dorota Przeczytanki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz