Szukaj w tym blogu..

28 czerwca 2017

KONKURS z "Konkursem na żonę" Beaty Majewskiej


Jak widzicie, mam dla Was książkę Beaty Majewskiej p.t. "Konkurs na żonę".
Jest to nowiutki egzemplarz recenzencki.
Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się w komentarzu, odpowiadając na pytanie (maksymalnie trzy zdania):

Jaki powinien być idealny mąż?

Miło mi będzie jeśli zostaniecie obserwatorami bloga i udostępnicie post znajomym na FB.

Czas trwania konkursu: 28.06-10.07.2017

POWODZENIA!

26 komentarzy:

 1. Idealny mąż powinien być martwy. Jak jest martwy, to go nie ma. Jak go nie ma, to nie wkurza i nie zawraca dupy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój idealny mąż powinien być wyrozumiały aby tolerować mój książkoholizm i kupowanie książek, być kochający oczywiście, powinien mieć poczucie humoru bez tego ani rusz, musiałby być też przystojny (ciemne oczy, brunet, wysoki) co tu dalej... lubiący porządek, nie żaden bałaganiarz, kochający zwierzęta, bogaty (wiadomo książki kosztują trochę), gotujący i dbający o mnie, rodzinny, ciepły i to wystarczy więcej nie wymagam czy to dużo? :P P.S. jeśli znacie takiego dajcie znać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny mąż nie marudzi , dba o żonę i dzieci. Pracuje gotuje oraz sprzata. Haha pomarzyć mozna

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealny mąż to taki który żadko jest w domu a jak już jest to daje wolne żonie od dzieci... kiedy pokazuje swoje uczucia czynami a nie tylko słowem...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie idealny mąż musi przede wszystkim pomagać żonie w obowiązkach domowych i w wychowywaniu dzieci. A nie tylko chodzić do pracy i jego rola się kończy. Mój niestety pochodzi właśnie z takiego gatunku. Pomaga mi od czasu do czasu(po wcześniejszej awanturze😜) ale chciała bym,żeby był taki jak wymieniłam. Bo dopisała bym że ma być czuły i troskliwy,ale mój taki jest😉
  Idealny mąż to partner,przyjaciel i kochanek w jednej osobie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealny mąż to mój Ci On �� Wyrozumiały, ze wszystkiego niemal wyręcza i do tego świetnie gotuje �� Kocham Go ja i kocha On mnie i to się czuje, to się widzi. ��
  Na fb jestem:Lidka Ka

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja babka miała pewnego rodzaju teorię na ten temat...Idealny chłop powinien być :trochę ładniejszy od diabła,musi umieć narąbać drewna i naprawić płot...A po za tym trzeba pamiętać,żeby nie chwalić dnia przed zachodem i chłopa za żywota :P A na koniec "polecę" jeszcze jednym powiedzonkiem -znanym mi z autopsji -Mąż jest jak nietoperz: nic nie widzi...nic nie słyszy...ale z uporem maniaka czepia się wszystkiego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 8. Idealny mąż powinien wierzyć w moje zapewnienia, że akurat te książki (i tamte, i jeszcze tamte...) są mi niezbędne do życia bardziej niż tlen i jedzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Idealny mąż to mężczyzna, który ogrzeje mnie swym ciepłem kiedy trzeba, który otrze ostatnią łzę, który zrozumie, że mnie czasem głowa boli, a nawet od czasu do czasu zmrozi spojrzeniem. To ktoś, przy kim nie będę się nudzić, z kim łatwiej będzie iść przez życie, a jego myśli zawsze będę czuła przy mnie. To ktoś, komu nie będę bała się oddać swojego serca, bo wiem, że w jego dłoniach będzie biło jeszcze zdrowiej, jeszcze dobitniej, bo będzie biło w rytmie miłości.

  OdpowiedzUsuń
 11. Idealny mężczyzna powinien wychodzić na przeciw oczekiwaniom swej wybranki. Musi być odpowiednio zabawny, nonszalancki, zaradny i czuły. A także poważny, pewny siebie, niedostępny. Ale są również kobiety, które wolą facetów, którzy są pociesznymi nieporadnymi misiami. Wszystko rzecz gustu. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Idealny mąż powinien mnie przede wszystkim kochać, bo bez miłości nie ma niczego... Idealny mąż musi składać się z dwóch osób: przyjaciela i kochanka. Dzięki temu mogę mu o wszystkim powiedzieć, poprosić o radę, ale też niczego się nie wstydzić i dać się ponieść emocjom. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Idealny mąż przede wszystkim bezgranicznie ufa swojej żonie, kocha ją, wpiera w każdej decyzji, uspokaja jej nerwy, a także pomaga w obowiązkach domowych. Musi także rozumieć, że kobieta ma pasję, przyjaciół i czasem potrzebuje chwili dla siebie, bez niego. Powinien również pokazywać jak ją kocha, mówić, że jest piękna, mądra i nie dopuścić by w to kiedykolwiek zwątpiła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Idealny mąż (czytaj mój Robert) powinien Nigdy my nie przestawać Adorownać swojej żony. Kwiatuszki, czekoladki, czasem randka bez dzieci. Z drugiej strony powinien dać żonie trochę przestrzeni dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Idealny mąż to ten, na którego czekasz z pyszną kolacją i butelką wina. Bo wiesz, że jak wróci usłyszysz od niego miłe słowo, poczujesz jego ciepły dotyk i zobaczysz swoje odbicie w jego zakochantch oczach. Na takiego warto czekać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Idealny mąż kocha,szanuje i zawsze broni swoją żonę :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Idealny mąż powinien być.... NIEPRZEWIDYWALNY! Może pewnego dnia wróciłby do Ciebie z bukietem kwiatów, zabrałby Cię wieczorem na romantyczny spacer, posprzątał cały dom,żeby zrobić Ci niespodziankę lub pomóc w obowiązkach? Albo może jeszcze wymyśliłby coś, o czym by Ci się nie śniło - po prostu na oczach setek ludzi pocałowałby Cię, jak w tych romantycznych filmach, bo wiedziałby, że się tego nie spodziewasz i sprawi Ci to przyjemność?

  OdpowiedzUsuń
 19. To ja tak trochę przewrotnie. Nie ma ideałów, ale wystarczy, że prawie idealny mąż i prawie idealna żona stworzą prawie idealny związek oparty na zaufaniu, miłości i wspólnych pasjach, dadzą sobie poczucie bezpieczeństwa i oparcie w trudnych chwilach. Chyba dopiero wtedy ten prawie idealny mąż staje się ideałem, dla którego warto sięgnąć gwiazd. :) :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Idealny mąż sprawia, że po całym dniu spędzonym z migreną żona uśmiecha się na jego widok, gdy staje w drzwiach ze wszystkimi tomami Harry'ego Pottera w najnowszej okładce, bo kiedyś wspomniała, że bardzo jej się podobają.
  Idealny mąż, zanim położy się spać, "strzepuje" kołdrę w powietrzu i przykrywa nią żonę od stóp do głów bo jej tata tak robił, jak była mała i wie, że bardzo to lubiła.
  Idealny mąż to mój mąż.

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie istnieje ideał męża, ponieważ każdy człowiek ma wady, ma swój bagaż ciemnych stron i po prostu trzeba codziennie uczyć się to akceptować, pracować nad związkiem. Jeżeli mąż jest przyjacielem, wiernym i ciepłym człowiekiem, dzielącym się dobrem i empatią to nie można wymarzyć sobie kogoś lepszego.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja mam w domu swój ideał i choc innym moze nie odpowiadać, nie podobać się to jednak najważniejsze że jest moim ideałem. Jesteśmy razem od 10 lat, małżeństwem od 5. Przez ten czas nigdy sie na nim nie zawiodłam, wiem że zawsze mogę na niego liczyć. Świetnie gotuje i piecze ciasta, sprząta, zmywa i jest wspaniałym ojcem dla czwórki naszych dzieci. Czego można chcieć więcej? :)
  Klaudia Jopek

  OdpowiedzUsuń
 23. Książkę już mam, więc życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Idealny mąż powinien przede wszystkim umieć otwarcie mówić o swoich uczuciach, problemach, słabościach. Iść przez życie z wysoko podniesioną głową, zarażać optymizmem, uśmiechem. Być oparciem, schronem, do którego wraca się po ciężkim dniu i czuje się ukojenie, spokój, radość.

  OdpowiedzUsuń
 25. Idealny mąż powinien być taki jak ja : Sympatyczny, Pracowity, Wytrwały i Pomysłowy. :)

  OdpowiedzUsuń
 26. TEN WŁAŚCIWY musi być dobry, troskliwy, czuły i wrażliwy, ale kiedy trzeba ma "przywołać żonę do porządku". Wspaniale jest kiedy mężczyzna inspiruje do działania - wtedy jest również przyjacielem i wsparciem. Mąż powinien być źródłem energii dla żony, bo kobieta w udanym związku pięknieje.

  OdpowiedzUsuń